HYDRO ARCH+ CONTROL CREAM

kremy baner

HYDRO ARCH+ CONTROL CREAM

Jest to preparat w postaci gęstej  emulsji do stosowania na podrażnioną skórę przez: odmrożenia, ukąszenia owadów, odparzenia, poparzenia słoneczne, otarcia, odleżyny, silne egzemy i stany alergiczne, atopowe zapalenie skóry, zapalenie około mieszkowe,  po zabiegach złuszczania typu mikrodermabrazja , peelingi chemiczne.

Emulsja  HYDRO ARCH+ CONTROL CREAM ma lekką konsystencję umożliwiającą łatwą aplikację na podrażnione miejsca, jest bezzapachowa, nie zawiera żadnych środków drażniących, jest hipoalergiczna, długo utrzymuje stan nawilżenia i bariery ochronnej na skórze. Przyspiesza regenerację i tworzy ochronny film na uszkodzonej skórze. Działa bakteriostatycznie i immunostymulująco. Redukuje uczucie swędzenia, pieczenia i obrzęków na skórze, przyspiesza gojenie ran. Stosować bezpośrednio na uszkodzoną skórę w przypadku  ran nakładać dopiero po zastosowaniu HYDRO ARCH+ SERUM CONTROL.

Środki aktywne:
retinol – Stymuluje fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókna białkowe kolagen i elastynę budujące tkankę, stymuluje produkcję fibryliny, stymuluje angiogenezę (powstawanie nowych naczynek krwionośnych), stymuluje i normalizuje proces odnowy zrogowaciałego i uszkodzonego przez działanie słońca naskórka.

tecoferol – Przyspiesza gojenie oparzeń oraz wygładza blizny, działa ochronnie na warstwę tłuszczową naskórka, zmniejsza skutki nadmiernej ekspozycji na słońce w postaci rumienia i obrzęku, wzmacnia tkankę łączną.

alantoina – Jest pochodną kwasu moczowego. To nietoksyczny i niealergogenny związek powodujący regenerację skóry – pobudza podziały komórkowe i wzrost komórek. Przyspiesza gojenie tkanek zranionych, płytkich otarć naskórka i skaleczeń, oparzeń i odparzeń, zmiękcza naskórek, usuwa zgrubienia i spękania.

d-panthenol – Przyspiesza gojenie się ran i podrażnień – jest stymulatorem wzrostu i odnowy komórek naskórka i skory właściwej; łagodzi skutki oparzeń słonecznych.

mocznik – Aplikacja mocznika wspomaga ziarninowanie, prowadzi do wzrostu nawilżenia skóry, zmiękczenia, zmniejszenia szorstkości oraz złagodzenia podrażnień.

alginat – Redukuje zaczerwienienia i podrażnienia. Działa immunostymulująco, czyli aktywizuje system obronny skóry, działa detoksykująco, jest źródłem ważnych, bezpiecznych i łatwo przyswajalnych dla skóry substancji odżywczych.

hialuronic acid – Substancja biozgodna, nietoksyczna, niedrażniąca i nie powodująca alergii. Posiada wysoką zdolność wiązania wody i jej zatrzymywania.

aloes – Poprawia mikrokrążenie i usuwanie toksyn. Zapewnienia prawidłową keratynizację naskórka, stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, chroni i regeneruje naskórek.

niacynamid – Stymuluje syntezę kolagenu, zwiększa produkcję ceramidów, które są głównym składnikiem lipidowej bariery ochronnej skóry; działa przeciwzapalnie oraz skraca okres gojenia istniejących zmian zapalnych.

PRZECHOWYWAĆ W LODÓWCE!

Poj. 50 ml   /  cena: 100 zł

powrót do [PREPARATY KOSMETYCZNE]