HYDRO ARCH+ BODY CREAM

kremy baner

HYDRO ARCH+ BODY CREAM

Jest to preparat przeznaczony do pielęgnacji ciała. Dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym skutecznie i długotrwale nawilża skórę, poprawia jej elastyczność, zapobiega powstawaniu rozstępów. Działa przeciwzapalnie dzięki dużej zawartości d-pantenolu i niacynamidu  (witamina B3). Jest preparatem niekomedogenny (umożliwia oddychanie skórze) i hipoalergicznym. Hydro Arch+ Body Cream przeznaczony jest do skóry odwodnionej, suchej, po opalaniu, z atopowym zapaleniem skóry,  ze skłonnością do rozstępów, oraz kobiet w ciąży.

Aktywne składniki:
tecoferol – Przyspiesza gojenie oparzeń oraz wygładza blizny, działa ochronnie na warstwę tłuszczową naskórka, zmniejsza skutki nadmiernej ekspozycji na słońce w postaci rumienia i obrzęku, wzmacnia tkankę łączną.
alantoina – Jest pochodną kwasu moczowego. To nietoksyczny i niealergogenny związek powodujący regenerację skóry – pobudza podziały komórkowe i wzrost komórek. Przyspiesza gojenie tkanek zranionych, płytkich otarć naskórka i skaleczeń, oparzeń i odparzeń, zmiękcza naskórek, usuwa zgrubienia i spękania.
d-panthenol – Przyspieszone gojenie się ran i podrażnień – jest stymulatorem wzrostu i odnowy komórek naskórka i skory właściwej; łagodzi skutki oparzeń słonecznych.
mocznik – Aplikacja mocznika wspomaga ziarninowanie, prowadzi do wzrostu nawilżenia skóry, zmiękczenia, zmniejszenia szorstkości oraz złagodzenia podrażnień.
hialuronic acid – Substancja biozgodna, nietoksyczna, niedrażniąca i niepowodująca alergii, wysoka zdolność wiązania wody i jej zatrzymywania.
algina – Redukuje zaczerwienienia i podrażnienia, działa immunostymulująco, czyli aktywizuje system obronny skóry, działa detoksykująco, jest źródłem ważnych, bezpiecznych i łatwo przyswajalnych dla skóry substancji odżywczych.
ceramidy – Przywracają jędrność i elastyczność skórze, wygładzają drobne zmarszczki, wzmacniają barierę hydrolipidową naskórka.
– niacynamid – Stymuluje syntezę kolagenu, zwiększa produkcję ceramidów, zmniejsza transepidermalną utratę wody; wspomaga ochronę skóry przed działaniem promieniowania UVB oraz przed wolnymi rodnikami. rozjaśnia przebarwienia.

Przechowywać w lodówce!!!   Nakładać na lekko wilgotną skórę po kąpieli.
Poj. 250 ml         /   cena: 200 zł

powrót do [PREPARATY KOSMETYCZNE]